Lc Duplex Fiber Optic Patch Cord، فیبر نوری کابل با کیفیت بالا با قیمت پایین برای راه حل شبکه و راه حل پروژه

توضیحات محصول


کابل پچ فیبر نوری نیز به عنوان فیبر نوری یا فیبر نوری سیم کشی پچ شناخته شده است. این شامل یک کابل فیبر نوری است که با انتهای اتصال دهنده های مختلف متوقف می شود. برای کابلهای فیبر فیبر، دو حوزه کاربرد عمده وجود دارد که عبارتند از ایستگاه کاری کامپیوتری برای خروجی و پانلهای پچ فیبر نوری یا مرکز توزیع متقابل نوری. ما انواع مختلفی از پچ فیبر فیبر نوری از جمله تک حالت، چند منظوره، چند هسته و نسخه های زرهی ارائه می دهیم. شما همچنین می توانید پیدا کردن فیبر نوری Pigtails و سایر کابل های مخصوص پچ در اینجا. برای اکثر آنها، اتصالات SC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، APC / UPC همه در دسترس هستند، حتی کابلهای فیبر MPO / MTP را عرضه می کنیم.

کابل های فیبر پلاستیکی PVC / LSZH ما کابل های فیبر نوری استاندارد است که با اتصالات LC / SC / ST / FC / MTRJ / MU / SMA در هر دو طرف متوقف می شود، مانند LC-LC، LC-SC، LC-ST، SC-ST، SC-SC، ST-ST و غیره. این کابل های فیبر فیبر برای اتصالات اتصال فیبر بین تجهیزات در فیبر کابلی استفاده می شود. نسخه Singlemode و Multimode وجود دارد: Singlemode برای انتقال از راه دور، در حالی که چند منظوره برای انتقال فاصله کوتاه است. Telsto هر دو کابل پلاگین Singlemode و Multimode (از جمله OM1، OM2، 10G OM3 و 10G OM4) را فراهم می کند، در Duplex و Simplex و Plenum-rated نیز موجود است. کابل ها را می توان در طول اختیاری سفارشی کرد و 100 درصد برای حداکثر عملکرد قبل از حمل و نقل در سراسر جهان آزمایش می شود.

کابلهای فیبر نوری Plenum-rated - کابلهای فیبر فیبر دارای ویژگی OFNP (Plenum rated) هستند که مناسب برای نصب در plenums، کانالها، دیوارها، کانالها، سقفها و ... هستند. کابل های Fiber ما از Plenum (OFNP) شامل SC، FC، LC، ST، MU، MTRJ، E2000، MTP و غیره هستند، هر دو تک حالت و مجتمع های کابلی فیبر نوری دارای پهنای باند چند منظوره. طول های سفارشی، ترکیب کانکتور و بلوری ها در دسترس هستند. هر کابل فیبر پلاستیکی ما به صورت جداگانه تست شده و تایید شده است که در حد قابل قبول در معرض محدودیت های ورودی نوری برای سازگاری تضمین شده و قابلیت اطمینان٪ 100 است، و با گارانتی عمر ما حمایت می شود.

کابل کراوات زره پوش با استفاده از پوسته های ناهموار با زره های آلومینیومی و کیولر در داخل کت، از 10 بار قوی تر از کابل های معمولی فیبر پچ است. این امر باعث می شود که بند ناف فیبر زره پوش مقاوم در برابر تنش و فشار بالا مقاومت کند. کابل پلاستیکی زره ​​پوش 40٪ بالاتر از محدوده درجه حرارت عملکرد است، به طوری که آن را فراهم می کند عملکرد پایدار در طیف گسترده ای از درجه حرارت. این نوع کابل پچ به طور خاص ایده آل برای برنامه های کاربردی داخلی و خارجی در محیط کار است. Telsto عرضه کابل زره پوش فیبر نوری، از جمله 10G OM4 / OM3، 9 / 125، 50 / 125، 62.5 / 125 انواع فیبر. طنابهای پچ فیبر زرهی میتوانند با انواع سرقتهای SC، ST، FC، LC، MU، SC / APC، ST / APC، FC / APC، LC / APC و غیره باشند.

Telsto بسیاری از دیگر کابلهای فیبر فیبر فیبرنوری، فیبرهای فیبر فیبر نوری، فیبرهای فیبر پلاستیکی فیبر نوری، کابلهای FTTH پاتچ، پلاریزاسیون، کابلهای پچ نگهداری، پچ کابل تهیه وضعیت، و غیره را فراهم می کند. این کابل های پچ برای اکثر برنامه های کاربردی قابل استفاده هستند در چند حالت چندگانه 62.5، چند حالته 50 / 125، حالت 9 / 125 تنها و OM3 بهینه سازی شده با لیزر، فیبر OM4. ما توانایی سفارشی کردن کابل برای نیازهای خاص خود را ارائه می دهیم. و شما می توانید کابل های پچ با کیفیت بالا در قیمت ارزش از ما خرید.

برنامه های کاربردی

انتقال با کم شدن ضربان، میزان انتقال بالا، دقت بالا
جراحی لیزری
درمان فوتودینامیک
اندازه گیری طیفی
پیوند لیزری
اشراق
سنسور

مشخصات


دیافراگم عددی فیبر کوارتز:0.22-0.37
قطر فیبر (میلی متر)0.20.30.40.50.60.650.8
حداقل شعاع خم10D (D: قطر هسته فیبر نوری)
Fiber Cor (لایه پوشش):1: 1.05 یا 1: 1.4
دیافراگم عددی0.21-0.37
انتقال (٪ / m0)انتقال (0.20-0.4um)85-98
نور قابل مشاهده (0.4-0.7um)97-99
نزدیک مادون قرمز (0.76-1.6um)90-99
هلیون نئون (0.6328um)99
YAG (1.06um)98
آرگون (0.5145um)98
قدرت انتقال> 130w (فیبر core0.5 1.06um)
نوع اتصال دهندهSC، ST، FC، LC، MU، MTRJ، E2000، MPO / MTP، SMA ....
کابل (کابل)PVC / LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، PLENUM (OFNP)، زره پوش
رنگزرد، خاکستری، آسمان بول، نارنجی، سفید، سیاه ...

جزئیات سریع


محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: Telsto
کابل: PVC، LSZH، OM1، OM2، OM3، OM4، PLENUM (OFNP)، زره پوش
قرص: 0.5m، 1m، 1.5M، 2m، 3m، 5m، 10m تا 100m
رنگ: زرد، خاکستری، آسمان بول، نارنجی، سفید، سیاه و سفید
نصب شده: پشتیبانی
ODM: پشتیبانی
سفارشی: پشتیبانی
گارانتی: پشتیبانی
صدور گواهینامه: ROHS
کاربرد: FTTH FTTB شبکه FTTX