LC APC به LC UPC، SM، Duplex، 2.0MM، 3M، LSZH، 9 / 125، OS2 فیبر نوری پچ بند

توضیحات محصول

فیبر نوری کابل های پچ، LC / LC، singlemode، طول های مختلف.

کابلهای پچ فیبر نوری Telsto شامل یک قسمت بیرونی پلیمری و مونتاژ داخلی مجهز به یک مکانیزم هماهنگی دقیق است. برای اطلاعات ابعادی به نمودار بالا مراجعه کنید. این آداپتورها دقیق ساخته شده و تولید می شود به درخواست مشخصات. ترکیبی از آستین های ترمو برنز سرامیک / فسفر و یک مسکن پلیمری قالب دقیق، عملکرد مکانیکی و نوری طولانی مدت را در اختیار شما قرار می دهد.

امکانات


- کابل دوبلکس
- LSZH
- اتصال دهنده با سرامیک سرامیکی
- قطر کابل: 2.0 میلیمتر

- طول کابل: 3m
- اتصال 1: LC APC؛ اتصال 2: LC UPC
- حالت: Singlemode
- کلاس های فیبر: OS2، 9 / 125 μ؛

- بسته بندی: پلی بگ با برچسب

مروری بر محصولات


Telsto ارائه می دهد طیف گسترده ای از کابل با کیفیت بالا فیبر نوری پچ. تقریبا هر درخواست و هر
مورد نیاز طیف گسترده ای از انواع کابل است. محدوده محصول شامل OM1، OM2، OM3 و
نسخه OS2 کابل های نصب فیبر نوری Telsto بهترین عملکرد و امنیت را تضمین می کنند.
تمام کابل ها یک بسته بندی پلی اتیلن با گزارش آزمایش بسته بندی می شوند.

برنامه های کاربردی


مخابرات، تلویزیون کابلی
LAN، WAN، MAN
اندازه گیری
فن آوری های سنسور
ابزارهای اندازه گیری و اندازه گیری های پزشکی
کاربردهای صنعتی

عملکرد فنی


قطر کابل: 2.0mm

افت ضمیمه: ≤ 0.3dB

افت بازده: ≥ 50dB

دمای کار: -40 ℃ تا + 75 ℃

دمای ذخیره سازی: -40 ℃ تا + 75 ℃

جزئیات سریع


محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: Telsto
قطر: 2.0mm
کانکتور: LC، LC
پرداخت: LC APC، LC UPC
حالت انتقال: حالت تک
رنگ: زرد
مواد: LSZH
کلاس های فیبر: OS2، 9 / 125 μ
طول کابل: 3m