FTTH Simplex دوپاکس UPC PC APC MPO ST LC FC SC فیبر نوری پچ پیتی سیم

شرح

کابل پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر انتهای آن قرار دارد. این دستگاه در حالت تک و نسخه چند منظوره موجود است و دارای یک فریز سرامیک زیرکونیا با UPC یا APC قبل از جلا میباشد.

کابلهای پچ فیبر نوری Telsto شامل یک قسمت بیرونی پلیمری و مونتاژ داخلی مجهز به یک مکانیزم هماهنگی دقیق است. برای اطلاعات ابعادی به نمودار بالا مراجعه کنید. این آداپتورها دقیق ساخته شده و تولید می شود به درخواست مشخصات. ترکیبی از آستین های ترمو برنز سرامیک / فسفر و یک مسکن پلیمری قالب دقیق، عملکرد مکانیکی و نوری طولانی مدت را در اختیار شما قرار می دهد.


اتصالات SC برای شن و ماسه پچ پچ ما به طور کامل با سخت افزار SC موجود سازگار است. دو افزونه ساده را می توان با اضافه کردن یک کلیپ دوبلکس به فرمت duplex پیکربندی کرد.

علاوه بر آزمایش اولیه، برخی از آزمایشات مکانیکی و محیطی در هر IEC یا Telcordia نیز به صورت دوره ای انجام می شوند تا کیفیت بهتر را تضمین کنند. برای کابل های پچ استاندارد، چک کردن نمونه برداری بر روی هندسه فرول انجام شده برای اطمینان از درصد بالا از اتصالات جلا مطابق GR-326 مورد نیاز است.

برای درجه حق بیمه، هندسه فرول در تمام تارهای پچ مورد آزمایش قرار می گیرد تا به نیازهای GR-326 برسد.

به غیر از استاندارد تک حالت و الیاف چند منظوره، الیاف G655، OM2 و OM3 نیز بر اساس درخواست موجود می باشند.

گزینه های پوشش کربن مقاوم در برابر شعله ارائه می شود. کابل امتیاز دهنده به عنوان استاندارد ارائه خواهد شد. LSZH و Plenum را می توان بر اساس درخواست ارائه کرد.

امکانات

1 مکانیسم قفل کششی

2 عملکرد جداشدن غیر اپتیکی

3 فورلس زیرکونیوم با کیفیت بالا

4 مواد مطابق با الزامات RoHS

5 کابل های Riser، Plenum و LSZH موجود است.

برنامه های کاربردی


1 مخابرات

2 شبکه های کامپیوتر

3 شبکه های CATV

4 خاتمه دستگاه فعال

5 ابزار دقیق

مشخصات


نوع فیبر
حالت تک
چند حالت
درج OSS (دسی بل)
≤ 0.3
≤ 0.35
دما (℃)
40 ~ + 80
40 ~ + 80
تکرارپذیری (دسی بل)
≤ 0.1
≤ 0.1
تعویض (dB)
≤ 0.2
≤ 0.2
افت بازده (dB)
PC≥45، UPC ≥50، APC ≥65
≥ 40
قطر کابل (میلی متر)
3.0mm، 2.0mm، 0.9mm
ماده فرول
زیرکونیا سرامیک

جزئیات سریع


محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: Telsto
شماره مدل: بند ناف فیبر نوری
نوع فیبر: SM، MM
نصب شده: پذیرفتن
کانکتور: FC SC ST LC
رنگ: سفارشی
نوع فیبر: SM، MM
endface: PC UPC APC MPO MTP
کاربرد: FTTH FTTB شبکه FTTX
کد HS: 8544700000
بسته بندی: کیسه های پلاستیکی و جعبه کارتن